Kullanım Koşulları

Pixir.com'a girmeniz ya da bu İnternet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz kabul edilir.

Pixir.com, PİXİR YAZILIM DANIŞMANLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ("Pixir") tarafından yayımlanan online bir alışveriş sitesidir. Kullanıcı, İnternet sitesinden yararlandığı sırada, vermiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğunu, şifre unutma, ürün gönderimi sırasında adresin hatalı verilmesi, fatura adresinin hatalı verilmesi gibi nedenlerden kaynaklanan aksaklıklar söz konusu olduğunda kendisi tarafından verilen bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu hallerde üyeliğinin sona erdirildiğini kabul eder.

Pixir, işbu İnternet sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, İnternet Sitesi'nde yayımlandığı anda yürürlüğe girer. İnternet Sitesi'nin kullanımı ya da İnternet Sitesi'ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer İnternet sayfaları için de geçerlidir. Pixir'in, kullanıcı tarafından kayıt esnasında ya da daha sonra İnternet Sitesi'nde belirtilen adres, e-posta adresi, her türlü telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu Kullanım Şartları'nı kabul etmekle aksine yazılı bir bildirimi olmadığı müddetçe Pixir'in, kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Pixir, Kullanım Şartları'nın ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu İnternet Sitesi, Pixir'in, kontrolü altında olmayan başka İnternet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Pixir, söz konusu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Pixir, İnternet Sitesi'nin tasarımı ile İnternet Sitesi'ndeki tüm bilgi, fotoğraf, “Pixir" markası ve diğer markalar, www.pixir.com alan adı, logosu, ikonlar, grafikler ve teknik verilerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet Sitesi'nde yukarıda bahsedilen maddeler önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet Sitesi'nin bütünü veya bir kısmı başka bir İnternet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Pixir'in, burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Kullanıcıların İnternet Sitesi'ni kullandığı sırada ileri sürdükleri fikir, düşünce, ifade, Pixir'in, ortamına eklenen dosyalar, başkalarına gönderilen kişisel ve kişilik hakları ile yakından ilgili bilgilerin ve mesajların sorumluluğu kendisine aittir. Pixir söz konusu fikir, düşünce, ifade ve paylaşılan dosya, mesaj ve bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar İnternet Sitesi üzerinden tehdit içerikli, ahlaka aykırı, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı içeren, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderemez.

Kullanıcılar İnternet Sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kuruluşların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.

Kullanıcılar İnternet Sitesi üzerinden reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz.

İşbu kullanım şartları'nda belirlenen ve Pixir tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Pixir hesabının gerek Pixir'i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Pixir'in, ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Pixir, kullanıcının üyeliğini iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

Ayrıca, İnternet Sitesi'nde yer alan "Arkadaşını davet et" uygulaması, spam gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kupon veya puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Pixir'in, bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Kullanıcılar Pixir'e ilişkin olarak veya genel talep ve şikayetlerini İnternet Sitesi'nde yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara ulaştırabilirler. Pixir, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.